‘Cumhurbaşkanı herkesle görüşebilir’

ANKARA Milliyet – YALAN RÜZGARLARI: (Cumhurbaşkanının ikili görüşmeleri) Servis edilen dedikoduları, estirilen yalan rüzgarlarını, Cumhurbaşkanımızın yaptığı ikili görüşmelerin çarpıtılmasını ibretle takip ediyoruz. Cumhurbaşkanımız doğal olarak herkesle görüşebilir, konuşabilir, herkesi dinleyebilir, bizce hiçbir mahsuru ve sakıncası yoktur.

DÜŞMAN BAŞINA: ABD, Suriye’de sonuçları çok vahim olacak bir oyun kurmaktadır. ABD Dışişleri Bakanlığı, PKK/PYD/YPG’nin Suriye’de işgal ettiği alanları, ‘Kuzey ve Doğu Suriye Demokratik Özerk Yönetimi’ olarak tanımlamaktadır. Suriye Arap Cumhuriyeti bölündü de biz mi duymadık? Bu terör hamlesinin üst aklı, kumanda merkezi ilişkilerimizi dostluk ve müttefiklik hukukuyla tanzim ettiğimizi zannettiğimiz ABD’dir. Böyle dost düşman başınadır.

‘Allah bana yeter’

Bahçeli’nin grup toplantısında üzerinde turkuaz bir taşın yer aldığı “Allah bana yeter.” yazılı yüzük taktığı görüldü. “Allah bana yeter” ifadesi, Kur’an-ı Kerim’de Tevbe Suresi’nin 129’uncu ayetinde geçiyor. Bahçeli, yüzüğünün yakın çekim fotoğrafını Instagram hesabından da paylaştı. Rozetinde ise Göktürkçe yine “Allah bana yeter” yazdığı ve bir akıncı figürünün yer aldığı görüldü.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir